CZIN.eu
Seznam S-Rank
Surf.sk
Bazar
Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz
optimalizace PageRank.cz
Pozri.cz - vyhledávač
Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač
Toplink - katalog odkazů
ZDROJ.cz - katalog odkazů
JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Katalog
Katalog odkazů
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz
Katalog web stránek Webatlas.cz
katalog www stránek
Evropský katalog stránek

Rukojemník čoskoro v kinách!

Rukojemník čoskoro v kinách!.jpg
Film Juraja Nvotu s názvom Rukojemník prichádza na plátna slovenských kín. Príbeh malého Peťka, ktorého rodičia emigrovali do Viedne a jeho teraz vychovávajú starí rodičia môžete vidieť už od 8.januára.
V hlavných úlohách nového slovenského celovečerného filmu uvidíte nielen slovenské, ale aj české herecké hviezdy. Do prostredia 60.rokov vás zavedú Milan Lasica, Richard Labuda s otcom Mariánom Labudom ml., Libuše Šafránková, Alexander Bárta, Ondřej Vetchý, Szidi Tobias, Ady Hajdu, Milan Ondrík a mnohí další.

Detské oči vidia svet celkom inak a hlavný hrdina filmu Rukojemník, má tu výhodu, že kvôli dobrodružným výpravám, bitkám so spolužiakmi a prvým láskam, atmosféru doby a miesta až tak nevníma.

Malý Peter (Richard Labuda, vnuk Mariána Labudu) vyrastá v starostlivosti prarodičov (Milan Lasica, Libuše Šafránková ), pretože jeho rodičia emigrovali do Viedne a odvtedy sa ho prostredníctvom úradov márne snažia získať. Aj preto Peter vymýšľa najrôznejšie spôsoby ako sa dostať cez hranicu. Pre to ale nemá pochopenie veliteľ miestnych pohraničníkov (Ondřej Vetchý). Väčšie problémy má však Peter s partiou čierno gardistov, ktorí sa vyžívajú v trápení slabších.

Ako sa šesťdesiate roky blížia ku koncu a pomery v zemi sa dramaticky menia otvorí sa nakoniec i pred Petrom vysnívaná cesta cez hranice. Vyraziť na ňu znamená stratiť prarodičov, kamarátov a nezabudnuteľné dobrodružstvá. Pokiaľ je Vám ,,násť“, máte v živote predsa len iné priority.
12.01.2015 09:00:31
admin
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one