CZIN.eu
Seznam S-Rank
Surf.sk
Bazar
Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz
optimalizace PageRank.cz
Pozri.cz - vyhledávač
Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač
Toplink - katalog odkazů
ZDROJ.cz - katalog odkazů
JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Katalog
Katalog odkazů
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz
Katalog web stránek Webatlas.cz
katalog www stránek
Evropský katalog stránek

Nový film o ovečke Shaun bude na Slovensku v marci

Film nadväzuje na televízny seriál Veselá farma (2007), ktorého hlavnou hviezdou je ovečka Shaun. Divákov a diváčky tentoraz čaká dobrodružstvo Shauna a jeho zvieracích kamarátov, ktorí sa vyberú do mesta, aby zachránili svojho farmára.

Čeliť pritom budú viacerým nástrahám, ktorú predstavuje napríklad pracovník útulku pre zvieratá. Film v réžii Richarda Starzaka a Marka Burtona nakrútili technikou stop-motion. "Shaun a jeho kamaráti majú obrovské množstvo fanúšikov na celom svete," uviedol ešte minulý rok David Sproxton, výkonný predseda filmového štúdia Aardman Animations, ktoré stojí aj za spomínanou Veselou farmou.

Seriál s ovečkou vysielajú vo viac ako 170 krajinách
"Veľmi sa tešíme, že tieto postavy budeme môcť využiť vo väčšom dobrodružstve na plátne," dodal. Aardman Animations má na konte aj snímky Slepačí úlet (2000), Wallace & Gromit: Prekliatie králikolaka (2005) alebo Piráti! (2012).

Ovečku Shauna diváci a diváčky spoznali v oscarovom krátkometrážnom filme Wallace & Gromit: A Close Shave (1995). Až v roku 2007 sa dočkala vlastného seriálu, ktorý vysielajú vo viac ako 170 krajinách. Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Video: Shaun the Sheep The Movie – Official Trailer
02.12.2014 11:30:23
admin
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one