CZIN.eu
Seznam S-Rank
Surf.sk
Bazar
Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz
optimalizace PageRank.cz
Pozri.cz - vyhledávač
Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač
Toplink - katalog odkazů
ZDROJ.cz - katalog odkazů
JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Katalog
Katalog odkazů
Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz
Katalog web stránek Webatlas.cz
katalog www stránek
Evropský katalog stránek

Bez šance film online

Bez šance.jpg
Thriller
USA, 2013, 86 min
Buď ich zabiješ, alebo sama prídeš o život! Slepá žena bojuje o svoj vlastný život aj majetok, keď ju po vianočnom večierku v byte ohrozujú dvaja sadistickí zlodeji diamantov, ktorí sú pre šperky schopní aj zabíjať.
Sara Frostová je zrakovo postihnutá fotožurnalistka, ktorú prenasleduje tragická minulosť. O zrak prišla v Afganistane ako vojnová reportérka. Stráni sa sveta aj spoločnosti a žije osamelo vo svojom luxusnom apartmáne s krásnou vyhliadkou na streche mrakodrapu v New Yorku.
Zlo si však nájde spôsob, ako sa votrieť do jej života. Práve na Štedrý večer sa uhladený sadistický kriminálnik Hollander a jeho impulzívny komplic Chad rozhodnú zaútočiť na Sarin byt, aby v ňom našli ukradnuté diamanty, ktoré tu niekde ukryl ich parťák po lúpeži. Sara sa ocitla v pasci vlastného izolovaného bytu, uväznená a odrezaná od okolitého sveta. Slepá žena musí v sebe nájsť dostatočnú vnútornú silu, aby dokázala čeliť nekonečnému fyzickému a psychickému utrpeniu, ktorému ju podrobia zločinec a jeho neľútostný komplic. Sara zúfalo bojuje o svoj život. Buď votrelcov zabije, alebo sama príde o život.
14.01.2015 13:56:02
admin
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one